Opfris voor de Flexbranche | 1 les 08:30-12:30 | Nieuwe ABU-NBBU-cao per 1-1-2026


In oktober en november 2025 staat onze Opfris voornamelijk in het teken van de nieuwe ABU-NBBU-cao die per 1 januari 2026 ingaat.
 
Met behulp van praktische opdrachten en herkenbare voorbeelden worden onderstaande onderwerpen behandeld: 
  • Praktische gevolgen van de wijzigingen in de uitzend-cao 2026
  • Gelijkwaardig belonen volgens de WAADI: wat houdt dit in?
  • Verschil tussen essentiële en niet-essentiële arbeidsvoorwaarden
  • Toepassing van het standaard uitvraagformulier via wijzerbelonen.nl
  • Berekening van het basisuurloon bij 32, 36 en 40 uur (inclusief ADV)
  • Wijzigingen rond pensioen, verlof, arbeidsongeschiktheid en beëindiging arbeid
  • De opbouw van de kostprijs stap voor stap
  • Hoe je praktisch omgaat met overgangsrecht
  • De meerwaarde van gelijk loon/gelijkwaardige beloning voor de klant
Schrijf je daarom in voor de Armslag Opfris voor de Flexbranche. Tijdens deze ochtend kun je in alle rust je kennis bijhouden en je verdiepen in nieuwe wet- en regelgeving. Een gezellige lunch en ontmoet je vakgenoten.
 
Na deze Opfris ben je weer helemaal bij! Ook krijg je toegang tot ons online naslagwerk van de opleiding 'kennis voor de flexbranche en detacheerders' . Erg handig om ook tijdens je werk het juiste antwoord te vinden.
 

Belangrijke details:
  • Prijs per deelnemer is vanaf 14 januari 2025 € 290 (excl. 21% btw). Dit bedrag is inclusief lunch, lesmateriaal en toegang tot ons online naslagwerk van de opleiding 'kennis voor de flexbranche en detacheerders'  .
  • Wij starten om 08.30 uur en eindigen om 12.30 uur
  • Uiteraard is onze Opfris ook intern voor jullie eigen onderneming te boeken. Ondergrens aantal deelnemers is 9. Voor meer informatie mail naar info@armslag.nl

 

Rotterdam
Uiterlijk starten met de studie:
21-10-2025
Lesdag 1: 21-10-2025 om 08:30
Heerenveen
Uiterlijk starten met de studie:
30-10-2025
Lesdag 1: 30-10-2025 om 08:30
Vianen
Uiterlijk starten met de studie:
11-11-2025 om 08:30
Lesdag 1: 11-11-2025 om 08:30